google.com, pub-9950461751932895, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page

Satya Photo State

Public·16 members
Christopher Evans
Christopher Evans

Audi A6 C5 Sam Naprawiam


Audi ma niezłe nagłośnienie. Dla mnie niezłe. Jestem jednak żądny czegoś więcej, jak i wiele osób. Fabryczny subwoofer w A6 coś tam puka basem, ale ja osobiście bardziej lubię bas czuć niż go słyszeć. Opcje są 2: wywalić fabrycznego suba i w jego miejsce dać "zewnętrzny" dopasowany do wnęki pod boczkiem, lub zrobić uzupełnienie fabrycznego audio.
audi a6 c5 sam naprawiamNie wiem jak gra BOSE bo nie słyszałem, ale mam normalny zestaw audio czyli fabryczny CONCERT + zmieniarka na 8CD PANASONIC + 4 głośniki średnio-niskotonowe + 4 głośniki wysokotonowe + subwoofer. W subie jest mały wzmacniacz, dzieki któremu grają tylne głośniki w drzwiach oraz puka sub. Radio jako tak ma 2-kanałową końcówkę mocy (swoją drogą moc i jakość jest naprawdę niezła - w mojej ocenie Pioneer jest słabszy jakościowo) i do tyłu leci jedynie sygnał do wzmacniacza w subie a od niego do tylnych głośników w drzwiach. Nie wiem jakiej mocy jest ten wzmacniacz, ale z nóg nie zwala mocą... Suma sumarum: wypięcie wtyczki z suba = brak dźwięku z tyłu. Nic.


posiadam sam naprawiam do opla vectry 96-02r wraz z tłumaczeniem wyświetlacza błędów w jęz.polskim.Jak ktoś potrzebuje móje gadu=gadu to 9661497.Napisście swój adres mailowy to wyślę .Pozdo dla wszystkich.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • satyaphotostate201
 • Mold Removel baltimore
  Mold Removel baltimore
 • Wallace Angelo
  Wallace Angelo
 • Gretta Jones
  Gretta Jones
 • Barbara Abney
  Barbara Abney
bottom of page